Viessmann Vrf Sistemleri

Edirne Viessmann Yetkili Vrf Servisi
Balkan Teknik | 0284 235 81 00 – 0552 844 81 00

VRF klima sistemi: hem havalı ve hem de çevre dostu
VRF Vitoclima 333 S serisi, klimalara en yüksek enerjiyi sağlayayabilen üstün teknoloji ile donatılmıştır; üstelik çevre dostudur. Serideki ürünler havayı temizler ve bakterinin dışarıdaki açık alana geçmesine izin vermezler. Viessmann, Türkiye’nin hava şartlarını ve çevresel faktörlerini göz önünde bulundurarak Vitoclima sistemleri üretmiştir.

Viessmann’ın VRF sistemleri: kapsamlı ürün programı
Viessmann’ın klima ürün programı kapsamında, 2,6 kW ile 17 kW aralığında kapasiteye sahip Vitoclima 300-S, 200-S, 200-S / HE ve 300-S özel ve ticari tip olarak ayrılan klimalar, -S / HE Bağlantısız çoklu-sistem klimaları ve VRF klima sistemlerinden Vitoclima 333-S DC Inverter modeli yer almaktadır.

VRF’in yenilikçi DC (doğru akım) Inverter klima sistemleri oldukça verimlidir. VRF sistemler için ödediğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alırsınız. Enerjiyi muhafaza, enerji tasarrufunda optimizasyon ve sorunsuz çalışma için özel olarak tasarlanan bu sistemler, kullanım kolaylığı sağlarlar ve herşeyden önemlisi klimada mükemmeliği yakalamışlardır.

Avantajlar: VRF sistemlerin öne çıkan özellikleri
Bu inventerler, yüksek basınçta piyasadaki tüm benzerlerinden çok daha iyi sıkıştırma sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.
Minimum enerji tüketirler ve daha geniş bir sıkıştırma kontrolü sağlarlar.
Frekans aralığı enerji tasarrufu sağlayacak şekilde ayarlanmıştır.
Kullanıcıların konforu göz önünde bulundurulmuştur; düşük ses moduna otomatik olarak geçiş yaparlar ve gürültü kirliliğinin olmadığı bir ortam sağlarlar.
VRF klima sistemleri gürültü kirliliğini kontrol altında tutar. Özellikle dışa bakan fanlar en düşük seviyede ses çıkaracak şekilde donatılmıştır.
İki kademli yağ ayırma teknolojisi enerji verimliliğini sağladığı gibi yağ ayırma verimliliğini de maksimuma çıkarır.
Bu yağ kontrol teknolojisi kompresörün de ömrünü uzatır.
Yardımcı soğutma teknolojisinin kullanımını azaltma kapasitesine sahiptir.
VRF klima sistemleri: ihtiyaçlarınıza özal tasarlanan ürünler
Viessmann’ın VRF klima sistemleri birbirinden farklı ürünleri içerir. Bu ürünleri karşılaştırarak ihtiyacınıza en uygun klimayı bulabilirsiniz:

Vitoclima 333 – S Mini
Küçük ve kompakt boyutlara sahip bu ürün kullandığı DC Inverter teknolojisi sayesinde kullanıcılara en yüksek verimliliği sağlar. Yeni iletişim teknolojisi de kesintisiz ve güvenilir iletişim için yardımcı bir kaynaktır.

Vitoclima 333 – S Isı Geri Kazanımlı
İkisi bir arada sistemlerdir. Hem ısıtma hem de soğutma amaçlı kullanılabilecek bir ürün arıyanlar için Isı Geri Kazanımlı Vitoclima 333 – S, doğru alternatiftir. İç mekanı, dışarıdaki hava sıcaklığından bağımsız olarak, doğal ve ideal sıcaklıkta tutar. Bu ürün kategorisinde de DC Inverter teknolojisi kullanılmaktadır.

Vitoclima 333 – S VRF Sistemleri
Yüksek basınçlı bölgelerde düşük basınçlı bölgelerden %3 daha iyi sıkıştırma sağlayan DC Inverter kompresörden oluşurlar. Gece otomatik olarak düşük ses moduna geçerek kullanıcıların daha iyi dinlenmelerini sağlayacak bir ortam hazırlarlar.

Vitoclima 333 – S Slim
Oldukça şık olan bu ürünün kurulumu da kolaydır. Minimum seviyede bir yükseklik gerektirir ve zemin üzerinde kullanılır.

Vitoclima 333 – S Water
DC Inverter teknolojisine sahip su kaynaklı Vitoclima 333-S Water, yüksek verim sağlayan harika bir üründür. Kurulumda kullanılan borular esnektir ve geniş borular gerektirdiği için yüksek ve büyük binalarda kullanmak üzere tercih edebileceğiniz en uygun ürün çeşididir.

VITOCLIMA 333-S MINI
◾Vitoclima 333 için özel geliştirilen DC inverter teknolojisi ile yüksek verimlilik sağlanmıştır, EER 3,97 seviyesine çıkarılmıştır.
◾ 12,1 kW – 14 kW – 16 kW soğutma kapasiteleri ile geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.
◾ Yeni haberleşme dili CAN Bus sayesinde parazitsiz ve güvenilir bir haberleşme sağlanmıştır.
◾Esnek borulama montaj kolaylığı sağlar
Toplam boru uzunluğu: 300 m
Maksimum boru uzunluğu: 120 m
İç ünite kot farkı: 40* m
◾İşletme dış ortam sıcaklık limitleri;
Soğutmada -5 °C ~48 °C
Isıtmada -20 °C ~27 °C’dir.
* : Dış ünitenin yukarıda monte edildiği
durumlarda 50 m’dir.

 

VITOCLIMA 333-S Isı geri kazanımlı VRF Sistemleri
◾Tek dış ünite ile eşzamanlı ısıtma ve soğutma imkanı ve mevsimlerden bağımsız
optimum iklimlendirme koşullarını sunmaktadır.
◾Vitoclima 333 için özel geliştirilen DC inverter teknolojisi mevcuttur.
◾5 dış ünite modülü ile çok sayıda kombinasyon seçeneği ve 64 HP kapasiteye kadar
geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.
◾İşletme dış ortam sıcaklık limitleri;
Soğutmada -5 °C ~52 °C
Isıtmada -20 °C ~24 °C’dir.
Isı geri kazanımlı modda; -10°C ~ 20°C’dir.

 

Edirne Viessann Yetkili Vrf Servisi, Edirne Vrf Servisi, Vrf Servisi Edirne, Edirne Vrf Bakım Fiyatları, En İyi Edirne Vrf Firmaları, Edirne Vrf Bakımı, Edirne Vrf Tamiri, Edirne Vissmann Vrf Servisi, Vissmann Vrf Servisi Edirne, Edirne Vissmann Vrf Bakım Fiyatları, En İyi Edirne Vissmann Vrf Firmaları, Edirne Vissmann Vrf Bakımı, Edirne Vissmann Vrf Tamiri

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top
Phone icon
HEMEN ARA
Canlı Destek
WhatsApp icon
WHATSAPP