Viessmann Boyler Servisi

Viessmann Boyler Servisi

Edirne Viessmann Yetkili Boyler Servisi
Balkan Teknik | 0284 235 81 00 – 0552 844 81 00

Her ihtiyaca uygun sıcak su konforu
Vitocell boyler programında tam sizin gereksinimlerinize uygun sıcak su deposunu bulabilirsiniz. Su gereksinimi ve montaj olanaklarına bağlı olarak yer tipi, yanına veya altına yerleştirilmiş sıcak su deposu ile.

Duvar tipi cihazlar için sıcak su deposu
Her evin sıcak su gereksinimi çok farklıdır. Oturan kişilerin sayısına veya banyo yapma/duş alma alışkanlıklarına göre değişir. Örnek: Sabahları üç aile üyesi aynı anda işe ve okula gidiyor ve kısa bir sürede sürekli çok fazla sıcak duş suyu gerekli. Banyo almayı sevenler de küvet için yeterli miktarda sıcak su isterler. Ve apartmanlarda da farklı dairelerde aynı anda sıcak su alındığında da sıcak su deposu yeterli miktarda su sağlayabilmelidir. Vitocell sıcak su depoları bu gereksinimi karşılamakta ve donanımdan istenen yüksek gereksinimleri yerine getirmektedir.

Bu avantajlardan yararlanın
– Duvar tipi cihazlarla bağlantılı olarak kullanma suyu ısıtması için özel boyler.
– Korozyona dayanıklı Ceraprotect emayeli çelik boyler.
– Boyler tabanına kadar uzanan serpantin ile boyler suyunun tamamı ısıtılır.
– Çepeçevre uygulanan yüksek etkili ısı yalıtımı sayesinde ısı kayıpları düşüktür

Vitocell Boylerler – Her gereksinim için sıcak su konforu
Vitocell modern konutların yüksek miktarda sıcak su taleplerini anında karşılayabilmektedir. Mutfak ve banyolarda yapılan eş zamanlı kullanımlar bu sayede tamamen sorun olmaktan çıkmaktadır.

Vitocell boyler programında tam sizin gereksinimlerinize uygun sıcak su deposunu bulabilirsiniz. Su gereksinimine göre ve montaj olanaklarına bağlı olarak yatay tip, dikey tip veya cihaz altına yerleştirilmiş boylerler.

Sadece apartman daireleri, müstakil konutlar değil, aynı zamanda okul binaları, ticarethaneler, endüstriyel binalar ve hastanelerde de Viessmann en verimli sistem ve doğru yatırımdır. Sıcak su ihtiyacının fazla olduğu yerlerde Vitocell boylerler bir araya getirilerek boyler grupları oluşturabilir ve istenildiği kadar kapasitede ekonomik bir şekilde kesintisiz ısıtma suyu ve sıcak su sağlanabilir.

Ergonomik ve kompakt boyutlara sahip Vitocell serisinin kurulumu kolayca gerçekleştirilebilir.

Boylerler
Teknik özellikleri bakınmından rakiplerinin açık ara önünde olan Vitocell serisi tam güvenli çalışma ve uzun hizmet ömrü prensipleri doğrultusunda Türkiye ve Avrupa’da geçerli bütün teknik standart ve koşullara uygun olarak üretilmektedir.

Optimize edilmiş serpantin yapısı ile suyu tamamen ve homojen ısıtılabilen boyler böylece bakterilere geçit vermeden yüksek ısıtma konforu sağlar.

Vitocell boylerler hafif ve ideal teknik özellikleriyle maksimum tasarruf sağlayan birinci sınıf poliüretan izolasyon malzemesinin sağladığı çok yüksek ısı yalıtım katsayısına sahiptir.

Bütün Viessmann ürün gamı sadece Almanya ve Avrupa normlarına uygun metal ve kimyasal bileşenlerle üretilir. Bütün yüzeyler pürüzsüz ve korozyona dayanımlıdır; Isınma ve sıcak su sağlayan sistemler böylelikle tam hijyenik ve sağlıklıdır.

Viessmann ısıtma sistemlerinin her geçen gün daha da önem kazanan çevremize verebileceği zararlar konusunda da içiniz rahat olsun, Vitocell ve diğer ısıtma ve sıcak su hazırlama sistemleri çok düşük zararlı madde emisyonları ve üst düzey enerji verimlilikleri ile gerçek bir çevre dostudur.

Bunların ötesinde, Viessmann Vitoplex tasarlanırken ergonomik kullanımdan ve estetik görünümden de hiç bir taviz verilmedi.

Kombi değişim projeniz için uzmanlarımızdan destek isteyin. İster standart kullanımlı kombi olsun, ister aynı anda fazla miktarda banyo suyu kullanımı, kalabalık aileler veya fazla ısı kaybı olan konutlar olsun; bölgenizdeki uzman Viessmann satış ve servis ekibi size her türlü kombi değişim ya da ilk alım danışmanlık hizmeti vermekten memnun olacaktır.

Her evin sıcak su gereksinimi çok farklıdır. Oturan kişilerin sayısına veya banyo yapma/duş alma alışkanlıklarına göre değişir. Örneğin sabahları aynı aileden 3 kişi aynı anda işe ve okula gidiyorsa ve kısa bir süre içerisinde çok fazla sıcak kullanma suyunun sağlanması gerekmektedir. Düzenli olarak banyo yapmayı sevenler de küveti doldurmak için yeterli miktarda sıcak su isterler. Apartmanlarda farklı dairelerde aynı anda sıcak su ihtiyacı olduğunda boylerler yeterli miktarda suyu sağlayabilmelidir. Vitocell boylerler bu gereksinimi karşılamakta ve donanımdan istenen yüksek talepleri yerine getirmektedir.

 

Edirne Viessann Yetkili Boyler Servisi, Edirne Boyler Servisi, Boyler Servisi Edirne, Edirne Boyler Bakım Fiyatları, En İyi Edirne Boyler Firmaları, Edirne Boyler Bakımı, Edirne Boyler Tamiri, Edirne Vissmann Boyler Servisi, Vissmann Boyler Servisi Edirne, Edirne Vissmann Boyler Bakım Fiyatları, En İyi Edirne Vissmann Boyler Firmaları, Edirne Vissmann Boyler Bakımı, Edirne Vissmann Boyler Tamiri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top
Phone icon
HEMEN ARA
Canlı Destek
WhatsApp icon
WHATSAPP